Wszyscy rodzice na całym świecie oczekują od pieluszek, by zapewniły dziecku komfort oraz stuprocentowe bezpieczeństwo. Pieluszki pampers, zapewniają to oraz wiele innych rzeczy. Noszenie przez dzieci pieluszek pampers zapewnia im suchość przez cały czas ich noszenia, dzięki temu mogą swobodnie odkrywać świat. Pampers to marka pieluch, która dostępna jest na rynku pd ponad 50 lat. Komfort oraz ich skuteczne działanie idą w parze z bezpieczeństwem. Wszystkie elementy, z których składa się pieluszka, są w stu procentach bezpieczne dla Twojego dziecka. Doskonała jakość oraz niezawodność pieluszek Pampers sprawia, że dziecko otrzymuje wszystko to co najlepsze. Wszystkie komponenty użyte podczas produkcji pieluszek pampers, są bezpieczne dla zdrowia dziecka.

Komponenty składające się na pieluszkę pampers

Komponenty wchodzące w skład pieluszki pampers, są w stu procentach bezpieczne. Wszystkie informacje o nich przekazywane są w przejrzysty sposób przez firmę. Zanim jakikolwiek komponent zostanie użyty do produkcji, przechodzi rygorystyczną kontrolę. Tylko w ten sposób można zagwarantować bezpieczeństwo naszego dziecka. Naukowcy firmy Pampers współpracują z toksykologami, pediatriami oraz dermatologami, po to, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo stosowania pieluszek. Komponenty użyte podczas produkcji są badane dermatologicznie zgodnie z wytycznymi stosowanymi przez Naukowy Komitet Unii Europejskiej. 

Jakie są główne zalety pieluszek pampers?

Wszystkie komponenty wchodzące w skład pieluszek pampers, mają ściśle określoną rolę, ale jeden i ten sam cel mają być w stu procentach bezpieczne dla zdrowia dziecka. Pieluszki pampers, mają superchłonny wkład, dzięki czemu utrzymują wilgoć z dala od niesamowicie wrażliwej skóry dziecka. Superchłonny materiał ma każda pieluszka pampers. Chłonny materiał użyty w pieluszce pampers jest bezpieczny dla zdrowia dziecka.